رفتن به محتوای اصلی
x
 • برگزاری جشن روز ایمنی بیمار در مجتمع

  درتاریخ 27شهویور ماه به مناسبت روز ایمنی بیمار مراسم جشنی در سالن آموزش مجتمع برگزار گردید .

  دراین مراسم که با حضور ریاست و جمعی از مسئولین و پرسنل مجتمع برگزار شد از همکارانی که در امور مربوط به ایمنی بیمار فعالیت مثمرثمری داشتند با اهداءتقدیر نامه ، شاخه گل ، کارت هدیه تقدیر به عمل آمد .

 • برگزاری مانور عملیاتی CBRNE

  مطابق برنامه از پیش تعیین شده و برنامه ریزی صورت پذیرفته ثانوی به الزام برگزاری مانورهای عملیاتی workshop و Drill بصورت ادواری و همچنین در راستای ارزیابی توانمندی علمی و عملیاتی تیم CBRNE مجتمع ، مانور عملیاتی انجام اقدامات تخصصی پزشکی به مصدومان شیمیایی و رادیواکتیو درتاریخ 9شهریور ماه 1402در مرکز اورژانس رفع آلودگی مجتمع با حضور تیم مدیریتی برگزار شد .

  در جریان این تمرین دو مصدوم فرضی با مصدومیت مواجهه متعدد با HF و بصورت ویژه CRI در محل اورژانس رفع آلودگی مجتمع توسط ۶ زیر گروه تخصصی تیم CBRNE مجتمع بصورت نمادین رفع آلودگی و اقدامات تخصصی درمانی جهت ایشان انجام شد .

 • حضور تیم مدیریت مجتمع در بخش های درمانی و تبریک روز پزشک به پزشکان مجتمع

  به مناسبت فرارسیدن اول شهریور ماه روز بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک ، ریاست مجتمع همراه با مدیرت و تیم مدیرت مجتمع با حضور در بخش های مختلف با اهدای لوح تقدیر و شاخه گل روز پزشک را  به پزشکان پرتلاش مجتمع تبریک گفتند.

 • حضور جمعی از مسئولین و پرسنل مجتمع در دفتر ریاست مجتمع به منظور تبریک روز پزشک به ایشان

  در روز چهارشنبه اول شهریور ماه به مناسبت روز پزشک ، جمعی از مسئولین و پرسنل مجتمع با حضور در دفتر ریاست مجتمع جناب آقای دکتر محمدبیگی و تبریک این روز به ایشان .

 • انجام فرایند ارزیابی ادواری اعتبار بخشی مجتمع

  در روز دوشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۲ با حضور تیم ارزیابی معاونت درمان در مجتمع ، فرایند ارزیابی ادواری اعتبار بخشی مجتمع طی بررسی عملکرد بخش ها و واحدهای مختلف انجام شد .

 • برگزاری مراسم زیارت عاشورا در دهه اول محرم

  با یاری و استعانت از حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام وهمت جمعی از همکاران محترم چه به عنوان بانی صبحانه و چه به عنوان خادم، مراسم پرفیض زیارت عاشورا در دهه اول محرم در محل نمازخانه مجتمع برگزار گردید

  لازم به ذکر است مراسم روز هفتم همراه با مراسم ترحیم دوتن از فرزندان مرحوم پرسنل ، زنده‌ یاد دکتر شهاب الدین حاجیان فرزند مرحوم دکتر حاجیان از پزشکان پرتلاش مجتمع و زنده یاد امیرعلی اسدی فرزند مرحوم آقای علی اسدی از بهیاران زحمتکش مجتمع برگزار گردید

 • صدور گواهینامه بیمارستان بدون دخانیات

  طی پیگیری های انجام شده توسط مدیریت مجتمع و واحدهای مربوطه، گواهینامه بیمارستان بدون دخانیات این مجتمع صادر گردید .

  لازم به ذکر است این گواهینامه یکساله بوده و درصورت حفظ شرایط لازم دوباره قابل تمدید می باشد.

 • مراسم تجلیل از مسئول حراست و مسئول و نیروهای پرتلاش انتظامات مجتمع

  به مناسبت فرارسیدن روز حراست و انتظامات مراسم تقدیر از مسئول محترم حراست ومسئول و کارکنان پرتلاش انتظامات مجتمع امروز شنبه ۲۴تیرماه با حضور ریاست و مدیریت مجتمع در سالن جلسات ساختمان اداری برگزار شد و دراین مراسم ضمن مطرح شدن مسائل و مشگلات مربوط به این عزیزان طی یک نشست صمیمانه از زحمات این عزیزان با اهداءشاخه گل تقدیر و تجلیل به عمل آمد .

 • برگزاری جشن عید سعید غدیر

  به مناسبت عید سعید غدیر خم مراسم جشن همراه با برنامه های شاد ومتنوع در سالن غذا خوری مجتمع برگزار شد در این مراسم که با حضور ریاست و مدیریت و مسئول دفتر نسیم مهر و بسیج و جمعی از مسئولین و پرسنل مجتمع بر گزار شد ویژه برنامه جشن تکلیف فرزندان پرسنل نیز به اجرا درآمد و جوایز مسابقه ویژه نیمه شعبان ۱۴۰۱ فرزندان پرسنل بین آنها توزیع شد .