رفتن به محتوای اصلی
x
 • برگزاری مانور دور میزی بحران

  🔷️ امروز چهارشنبه مورخ ۲۳ شهریور ماه ۱۴۰۱ مانور دور میزی بحران با حضور  ریاست مجتمع به عنوان فرمانده حادثه در چارت بحران و سایر اعضای چارت مدیریت بحران در سالن جلسات ساختمان اداری برگزار شد. 
  🔹️در این مانور که به منظور بررسی میزان آمادگی تیم مدیریت بحران مجتمع برگزار شد، سناریویی از پیش تعیین شده از یک حادثه فرضی مورد بررسی قرار گرفت تا جنبه های مختلف برخورد با حوادث مشابه و یا حتی متفاوت ، شبیه سازی شده و نقاط قوت و ضعف این گروه مشخص گردد.

 • دیدار جناب آقای دکتر مصلحی با ریاست مجتمع

  حضور جناب آقای دکتر مصلحی عضو هیئت مدیره کانون انجمن های صنفی گروه پزشکی استان اصفهان  در دفتر ریاست مجتمع و تبرک روز پزشک به ایشان و پزشکان مجتمع

 • بازدید مشاور محترم رییس دانشگاه در امور مشارکت های اجتماعی ، از مجتمع

  در روز یکشنبه مورخ ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ 
   مشاور محترم رییس دانشگاه در امور مشارکت های اجتماعی، جناب آقای عریضی با حضور در مجتمع تخصصی  وفوق تخصصی فارابی به همراه ریاست مجتمع جناب آقای دکتر محمدبیگی از بخش های آماده راه اندازی و یا جدید التاسیس مجتمع بازدید بعمل آوردند. 
  در این بازدید که از بخش های بلوک زایمان ، ICU مجموعه اتاق  عمل شماره ۲، واحد پت اسکن ، کلینیک تخصصی و فوق تخصصی غدیر و اورژانس‌های روانپزشکی انجام شد ، گزارش کاملی از روند آماده سازی این واحد ها در اختیار ایشان قرار گرفت

 • بازدیدجناب آقای دکتر دوروشی، ریاست محترم واحد نظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان از مجتمع

  بازدید ریاست محترم واحد نظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان ، جناب آقای دکتر دوروشی  و ریاست محترم اورژانس سرکار خانم دکتر صمصام شریعت وتیم همراه از بخش‌های  بستری و اورژانس های بیمارستان با همراهی تیم مدیریت مجتمع ، جهت بررسی چالش ها و مشکلات موجود در قسمت های مورد بازدید، امروز دوشنبه ۱۴ شهریور ماه صورت پذیرفت.

 • تجلیل از پزشکان مجتمع به مناسبت روز پزشک

  حضور تیم مدیریتی مجتمع در بخش‌های مختلف و تجليل از پزشکان محترم به مناسبت فرارسیدن روز پزشک ، با اهدای لوح تقدیر و شاخه گل.
  روابط عمومی مجتمع تخصصی و فوق تخصصی فارابي

 • در راستای اجرای طرح پایلوت ارتقا فرایندهای اصلاح مراقبتی پرستاری در مجتمع تخصصی و فوق تخصصی فارابی...

  در راستای اجرای طرح پایلوت ارتقا فرایندهای اصلاح مراقبتی پرستاری در مجتمع تخصصی و فوق تخصصی فارابی ، سومین جلسه این  کارگروه امروز (دوشنبه سی و یکم مرداد) با موضوع بررسی فرایند مشاوره های پزشکی غیر اورژانسی با حضور سرکار خانم دکتر رستگاری رئیس اداره پرستاری معاونت درمان ، تیم مدیریت مجتمع و اعضای کارگروه در سالن جلسات ساختمان اداری برگزار شد.

 • «اللَّهُمَّ اشْفِها بِشِفَائِکَ وَ دَاوِها بِدَوَائِکَ وَ عَافِها بِعَافیَتِک»

  «اللَّهُمَّ اشْفِها بِشِفَائِکَ وَ دَاوِها بِدَوَائِکَ وَ عَافِها بِعَافیَتِک»

 • برگزاری جشن عید سعید غدیر خم

  به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیر خم مراسم جشنی به همت کمیته فرهنگی مجتمع تخصصی و فوق تخصصی فارابي و با حضور ریاست ، مدیریت ، و جمعی از مسئولین و  پرسنل  محترم مجتمع برگزار شد. دراین مراسم که با برنامه های شاد و متنوعی همراه بود برندگان مسابقه خطبه غدیر نیز  مورد تقدیر قرار گرفتند  و از کودکان عزیز پرسنل که نقاشی های ویژه عید غدیر این عزیزان نیز زینت بخش مراسم بود با اهدای هدایایی تجلیل به عمل آمد .

 • تجلیل از مسئول حراست و پرسنل انتطامات مجتمع

  جلسه تجليل از مسئول محترم حراست و نیروهای خدوم انتظامات مجتمع امروز شنبه با حضور ریاست، مدیریت، مدیر خدمات پرستاری و کارشناس دفتر نسیم مهر برگزار شد .
  در این جلسه که با ایراد سخنانی از طرف حجت الاسلام  کاظمی آغاز شد در ادامه پرسنل محترم انتظامات به بیان مشکلات کاری و انتظارات خود از مجموعه مدیریت مجتمع پرداختند و در پایان با اهدای شاخه گل از این عزيزان تجلیل به عمل آمد.

 • تقدیر تیم مدیریت مجتمع از  تیم درمانی در زمینه درمان بیمار اعزامی از کاشان

  تقدیر تیم مدیریت مجتمع از  تیم درمانی در زمینه درمان بیمار اعزامی از کاشان که در اثر مواجهه با مواد شیمیایی خاص (HF) تا قطعی انگشتان دست پیش رفته بود.
  لازم به ذکر است با درایت تیم درمانی مجتمع و هدایت هوشمندانه جناب آقای سواد کوهی این بیمار با بهبودی کامل ترخیص گردید.